KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8715656
nr 871 5656
Blandteknik
signerad. Jac 1920, Herre med blomma, motivet: 16x16
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2014
kl 18:13:51
100 kr
250 kr