KONST / Litografier / Färglitografi 11809623
nr 1180 9623
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 136/350, motivet: 27x35 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:52:39