KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086384

nr 1508 6384

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 38x33 cm, yttermått inklusive ram: 55x49 cm

Kondition: slitage, skador, krackeleringar

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:52:18