KONST / Litografier / Färglitografi 8605142
nr 860 5142
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Färglitografi , Nils Wedel (1897-1967), 192/260, Komposition, mm31 x 65
Kondition: fuktskador
Nils Wedel, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1897, död 1967.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:04:58
18/11 11:58:30
Nils Wedel
Läs mer om Nils Wedel