KONST / Litografier / Färglitografi 7416313
nr 741 6313
Färglitografi
Pekka Vehviläinen, Fyr, signerad -02, 3/5, motivets mått: 39x29
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:39:04
250 kr
300 kr