KONST / Litografier / Färglitografi 11978025
nr 1197 8025
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/260, signerad. Motivet: 51x49 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
måndag 20 augusti 2018
kl 18:40:58
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm