KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012
*
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 23:50:48
1
1.000 kr
5/8 20:50:24
2
1.100 kr
7/8 22:14:12
3
1.300 kr
9/8 19:05:33
4
1.500 kr
9/8 19:13:03
5
Vinnande bud
9/8 19:13:53
4
1.700 kr
9/8 19:13:53
5
1.800 kr (Budbetjänt)
9/8 19:14:14
4
2.000 kr
9/8 19:14:14
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/8 23:50:48 | 1 | 1.000 kr |
| 5/8 20:50:24 | 2 | 1.100 kr |
| 7/8 22:14:12 | 3 | 1.300 kr |
| 9/8 19:05:33 | 4 | 1.500 kr |
| 9/8 19:13:03 | 5 | Vinnande bud |
| 9/8 19:13:53 | 4 | 1.700 kr |
| 9/8 19:13:53 | 5 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
| 9/8 19:14:14 | 4 | 2.000 kr |
| 9/8 19:14:14 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



