KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407545

nr 1540 7545

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 94, Interiör med människor. Olja på duk, 30x57 cm, yttermått inklusive ram: 43x70 cm

måndag 15 maj 2023
kl 18:43:13