FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 9076216
nr 907 6216
STOOL
rococo style, wear, damages.
rokokostil
Condition: slitage, skador
400
SEK 450
Monday August 25 2014
at 18:55:21
250 kr
400 kr
350 kr