KONST / Litografier / Litografi 14772115

nr 1477 2115

Anna Mizak

(f. 1939), Sverige

"Siluette". Signerad, numrerad 31/100. Litografi. Bildmått: 17x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm

Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.

Utrop:

500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:56:33

Anna Mizak

Läs mer om Anna Mizak