KONST / Litografier / Färglitografi 15052129
nr 1505 2129
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Komposition med två cyklar. Signerad, numrerad 27/100. Färglitografi, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 35x29cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:08:36