KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965453

nr 1496 5453

Erik B Gustafsson, modell. Signerad, daterad 95. Olja på duk, 61x46 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 19:08:46