KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 8692031

nr 869 2031

Blyertsteckning

oidentifierad konstnär, blommor i vas, signerad, 1824, motivet: 23x17

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2014
kl 20:45:11

10/1 19:06:30 1      Vinnande bud