KONST / Litografier / Färglitografi 13914145

nr 1391 4145

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad. Bladets mått: 27x59, yttermått inklusive ram: 45x75 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:01:29

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth