KONST / Litografier / Litografi 14424017
nr 1442 4017
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 15/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
måndag 17 januari 2022
kl 19:19:11