SILVER & METAL / Silver / Pokal 3832136
nr 383 2136
Pokal
Lenght: ()
med lock, 1800-tal, Nysilver, höjd. 48 (skada)
1000
SEK 700
Monday October 24 2005
at 16:30:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Pokal
nr 383 2136
Pokal
Lenght: ()
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 700 |
Monday October 24 2005 |