KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769102
nr 1276 9102
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris, 1958. Olja på duk, 61x50 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:41:33
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr