KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9223110
nr 922 3110
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerad, 39x53
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2014
kl 18:36:44
30/10 18:04:50
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén