KONST / Litografier / Färglitografi 8001051

nr 800 1051

Jeffery Edwards

(f. 1945)

Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 januari 2013
kl 19:31:26