KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193431
nr 1419 3431
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Vitsippor. Signerad, daterad 1994. Akvarell, bildmått: 20x13, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:38:16
20/9 17:12:16
100 kr
20/9 19:03:37
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu