KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207221

nr 1520 7221

Susanne C Lundberg, Monogramsignerad SAN, "Peru". Olja på duk, 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:41:52