KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Filmaffischer 5533076
nr 553 3076
Filmaffischer
5 st, erotisk film 1960-70-tal, ca 70 x 30 cm: De Hemliga Lustarnas Hus, Drop In, Sex Airlines, Sköna Kulor, Nymfomanen
Kondition: slitage
måndag 17 november 2008
kl 19:10:31
17 nov
TEMA Filmaffischer
Läs mer om TEMA Filmaffischer