KONST / Litografier / Glasetsning 8639414
nr 863 9414
Ljupco Kocovski
(f. 1950), Sverige
Glasetsning , Ljupco Kocovski (f. 1950), barn med hund, signerad, 1925, 52x32
Ljupco Kocovski, svensk glaskonstnär och gravörmästare, född 1950.
Utrop:
400 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:36:11
Ljupco Kocovski
Läs mer om Ljupco Kocovski