KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4685122

nr 468 5122

Gouache

Sign, Italienska ruiner, 50-tal, 26 x 17

Utrop:

100 kr

måndag 21 maj 2007
kl 16:47:15

Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)