GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tegods 4482134

nr 448 2134

Tegods

'Zebra', Eugen Trost, Gefle 1955-67, 12 del (kopp med fat). 1 kopp med nagg, någon kopp är 2:a sort

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.400 kr

måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01

26/1 21:57:55 1      ledande budet*

  • Tema
  • 29 jan

50-tal

"Terma" och "Spisa Ribb" (1955

Läs mer om 50-tal