KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477087
nr 1447 7087
Oidentifierad konstnär. Signerad J Hansen. Olja på duk, 68x106, oramad skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:50:54
100 kr
150 kr
300 kr