KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978358

nr 1397 8358

J Brunsell. Signerad, gård. Olja på pannå, 21x54, yttermått inklusive ram: 31x64 cm

Utrop:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:11:50