KONST / Litografier / Färglitografi 14499079

nr 1449 9079

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Signerad, numrerad 67/290. Färglitografi, bildmått: 63x52, yttermått inklusive ram: 75x62 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:48:32

20/2 09:59:40 1      Vinnande bud

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg