KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17475348
nr 1747 5348
Pastell
ej signerad, 1800-tal, porträtt, uppnålad på kartong. Bildmått: 65x55 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Kondition: tejpad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:42:00
3/12 23:29:37