KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555156
nr 1255 5156
Oidentifierad konstnär. Föreställande Betty Ultim Soht, 1800-tal. Olja på pannå, 30x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:44:01
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)