KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch / blyerts 16406142

nr 1640 6142

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Tusch / blyerts, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, ej signerad, Avsked. Bildmått: 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:11:43

2/9 20:06:43 1      Vinnande bud

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg