KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch / blyerts 16406142
nr 1640 6142
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Tusch / blyerts, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, ej signerad, Avsked. Bildmått: 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:11:43
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg