KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14964117
nr 1496 4117
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, hus. Olja på duk, 53x62cm, yttermått inklusive ram: 77x89cm
måndag 17 oktober 2022
kl 20:01:51
Lis Husberg (f. 1920)