GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 8064140

nr 806 4140

PLATES

2 pcs, Blåvitt kinaporslin, wear, damages.

2 st, Blåvitt kinaporslin

Condition: slitage, skador

600

SEK 250

Monday February 4 2013
at 19:43:36