KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746273

nr 1274 6273

Oidentifierad konstnär. Signerad, KG, marin. Olja på pannå, 33x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:26:22

8/9 12:01:53 1      Vinnande bud