KONST / Oljemålningar / Grafiskt blad 12555017
*
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 19:35:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 19:15:13
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck mikael persbrandt oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/5 19:15:13 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skÃ¥despelare och bildkonstnär född 1963.Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck mikael persbrandt oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



