KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936084

nr 1593 6084

Arturo Rojo, vik utanför Valparaiso, Chile. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 66x90 cm

måndag 29 januari 2024
kl 18:28:24