KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9007279

nr 900 7279

Träsnitt

Japan, Fuji, 1900-tal, bredd: 36 cm, höjd: 24 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 juni 2014
kl 18:00:00

15/6 12:17:32 1      Vinnande bud