FURNITURE / Chairs and Stools / Spjälstolar 8034357
nr 803 4357
Spjälstolar
4 pcs. painted, , wear, damages.
4 st. bemålade,
Condition: slitage, skador
800
SEK 1400
Monday January 28 2013
at 19:19:24
400 kr
200 kr
600 kr
700 kr
1.100 kr
1.300 kr