KONST / Litografier / Litografi 7954553
nr 795 4553
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E. A, signerad, motivets mått: 59x41
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:12:23
3/12 18:02:31
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen