KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966285

nr 1596 6285

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Innerskärgård, Signerad. Olja på pannå, 39x61 cm, yttermått inklusive ram: 42x63 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 februari 2024
kl 20:18:38

3/2 22:56:15 1      300 kr
5/2 19:07:46 2      Vinnande bud

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson