KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16065269
nr 1606 5269
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 108x123 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:02:44
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr