KONST / Litografier / Färglitografi 15443312
nr 1544 3312
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
"Jägarens dröm". Signerad, numrerad 84/135, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x59 cm
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:37:06
29/5 06:43:29