KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603407
*
nr 1360 3407
Oljemålning
1800-tal, England. Olja på pannå, 24x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2020
kl 19:52:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 10:28:11
1
700 kr
15/11 23:27:46
2
800 kr
16/11 16:21:07
1
1.000 kr
16/11 16:46:13
3
1.000 kr
16/11 16:46:13
1
1.000 kr (Budbetjänt)
16/11 16:46:27
3
1.100 kr
16/11 19:46:04
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: engelsk england europa olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1360 3407
Oljemålning
1800-tal, England. Olja på pannå, 24x39 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 10:28:11 | 1 | 700 kr |
| 15/11 23:27:46 | 2 | 800 kr |
| 16/11 16:21:07 | 1 | 1.000 kr |
| 16/11 16:46:13 | 3 | 1.000 kr |
| 16/11 16:46:13 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 16/11 16:46:27 | 3 | 1.100 kr |
| 16/11 19:46:04 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: engelsk england europa olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



