KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603407

nr 1360 3407

1800-tal, England. Olja på pannå, 24x39 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 november 2020
kl 19:52:35