Ã–VRIGT / Speglar / Spegel med ljusarmar 11312085

nr 1131 2085

Spegel med ljusarmar

nyrokoko, elektrifierad, 60x62

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:27:32

25/9 08:50:29 1      400 kr
25/9 18:56:55 2      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.