ART / Lithographs / Litograph in colors 12779400
nr 1277 9400
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Pär Andersson (1926-2015), Sweden. HC-upplaga (hors de commerce), 7/10. Signed. Subject: 26x36,
LITOGRAPH IN COLORS, HC-upplaga (hors de commerce), numrerad 7/10. Signerad. Motivet: 26x36 cm
Pär Sigurd Andersson, Swedish painter born in Skellefteå 1926, dead 2015.
SEK 200
Monday September 30 2019
at 20:28:34
150 kr
Pär Andersson
Read more about Pär Andersson