KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12609372
nr 1260 9372
Pastell
Gösta Larsson, Kastellholmen, Stockholm, signerad och daterad, Pastell på pannå, 32x23
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 juni 2019
kl 20:24:25
300 kr
350 kr