KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12609372

nr 1260 9372

Pastell

Gösta Larsson, Kastellholmen, Stockholm, signerad och daterad, Pastell på pannå, 32x23

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 juni 2019
kl 20:24:25