KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16448028
nr 1644 8028
Olle Bauman
(f. 1935), Sverige
Tusch, + litografi, Signerad, yttermått inklusive ram: 43x53-52x42 cm
Olle Bauman, svensk konstnär född 1935.
måndag 23 september 2024
kl 19:59:02