KONST / Litografier / Färglitografi 12756539

nr 1275 6539

Lage Lindell

(1920-1980), Sverige

Färglitografi, PT, Signerad, Komposition, bladets mått: 56x76 cm

Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:31:01

Lage Lindell

Läs mer om Lage Lindell