KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17423532

nr 1742 3532

Etsning

Lensa Pettersson, "Vagabondens uppbrott". Signerad, numrerad 32/50, daterad -78. Bildmått: 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 71x58 cm

Utrop:

300 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:05:27