KONST / Litografier / Färglitografier 14103258

nr 1410 3258

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografier, 2 st. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 290-upplaga, ca. Bildmått: 40x50, yttermått inklusive ram:

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 20:23:37

6/8 09:50:42 1      100 kr
8/8 20:52:43 2      Vinnande bud

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist